قیمت دزدگیرمنزل / قیمت نصب دزدگیر اماکن

قیمت دزدگیرمنزل

حفظ امنیت و آسایش از انگیزه های قوی و باارزش در زندگی است که انسان ها مادام در تلاشند که هرچه قوی تر آن را حفظ کنند. امروزه ابزارهای زیادی در بازار برای تامین امنیت و آسایش وجود دارد. اما باید به این توجه شود که متاسفانه سارقان از شیوه های پیشرفته استفاده می کنند بنابراین استفاده از بروزترین تکنولوژی، کمک می کند سطح بالایی از امنیت و آرامش را داشته باشید. در این بین باید توجه داشته باشیم که انواع برندها و محصولات موجود در بازار ممکن است موجب سردرگمی شود و نتوانید به راحتی تصمیم بگیرید. اینجاست که نیاز به یک کارشناس آگاه احساس می شود، موسسه حفاظتی نظارتی فرابین گستر، سالهاست با فعالیت در زمینه دزدگیر اماکن در چالوس، نوشهر، چمستان، نمک آبرود، متل قو، کلارآباد، عباس آباد، نشتارود، تنکابن، کلاردشت، مرزن آباد، کجور، رويان، نور، سرخرود، محمود آباد، هچيرود به شما کمک می کند تا با انتخابی آگاهانه و درست، آن سطح از امنیتی که مورد نیازتان است را تامین کنید.

قیمت نصب دزدگیر اماکن

عوامل موثر بر قیمت دزدگیر خانه

از آنجایی که تقاضا بالا میرود، قیمت های متنوعی از برند ها را میبینید در حالیکه بنظر میرسد همه ی آنها یک کار را برایتان انجام می دهند در این بین انتخاب دزدگیر خانه، آن گزینه ایی است که ارزان قیمت تر است. اما اگر با عوامل موثر بر قیمت دزدگیر منزل آشنا شویم، قطعا دزدگیر خانه را انتخاب می کنیم که بیشترین سطح امنیت را در طولانی مدت به ما میدهد. از جمله عوامل موثر بر قیمت دزدگیر منزل :

 • برند: برند دزدگیر منزل از عوامل قوی تاثیر گذار بر قیمت آن است. برندهای قوی که از متریال با کیفیت استفاده می کنند، و طی سالها کیفیت را فدای کمییت نکرده و سیستم اعلام سرقت را با قیمت بالاتری به فروش می رسانند.
 • مدل: مدل های بالا از دزدگیر اماکن که از تکنولوژی روز دنیا استفاده می کنند، قیمت بالاتری نسبت به مدل های قدیمی موجود در بازار دارند.
 • آپشن: هرچه میزان آپشنی که دزدگیر منزل دارد، بیشتر باشد قیمت بالاتری از آن را در بازار مشاهده خواهید کرد.
 • کیفیت: کیفیت دزدگیر اماکن مانند هر محصول دیگری تاثیر مستقیم بر قیمت دارد، از هزینه های اضافی در آینده پیشگیری می کند. و در مجموع عمر مفید دستگاه در گرو کیفیت آن است
 • خدمات پس از فروش: مهم نیست چقدر قیمت دزدگیر خانه بواسطه ی خدمات پس از فروش آن بالا میرود اما همین که مطمئن باشیم که می توانیم خدمات پس از فروش و تامین قطعات آن را داشته باشیم بسیار عالی است.
 • گارانتی: برند خوب آنقدر از کیفیت بالای محصول خود مطمئن است که گارانتی معتبر را به همراه سیستم اعلام سرقت به مشتری می دهد. داشتن گارانتی معتبر با مهر و امضای شرکت از عوامل موثر بر قیمت است.
 • دزدگیر منزل

عوامل موثر بر قیمت نصب دزدگیر منزل

از مهمترین عواملی که بر قیمت نصب دزدگیر منزل موثر است و می توان به آنها اشاره کرد موارد زیر است :

 • میزان تخصص تکنسین نصب دزدگیر منزل ، هرچه تکنسین نصب رزومه کاری پرباری داشته باشند و تجربه کاری خوبی داشته باشند و در مجموع به معنای واقعی کلمه متخصص باشند، اجرت نصب بالاتری خواهند داشت.
 • میزان دقت تکنسین نصب دزدگیر خانه: قطعا پیش آمده که با ورود به فضایی که در آن دوربین نصب شده از شلخته بودن و غیر اصولی بودن نصب دزدگیر منزل تعجب کنید. نصب دزدگیر اماکن در صورتی که با دقت و حوصله انجام شود، زمانبر است و زحمت بیشتری می طلبد.
 • میزان ظرافت در کار نصب سیستم اعلام سرقت : ظرافت در نصب دزدگیر اماکن و رعایت اصولی نصب مانند دقت در نصب دزدگیر خانه مهم است، یک نصاب حرفه ایی همه ی این نکات را مدنظر قرار می دهد.

دزدگیر خانه

کار نصب سیستم اعلام سرقت را به چه نصاب هایی بسپاریم ؟

اگر بهترین دزدگیر خانه در بازار را که کیفیت بالایی هم دارد به یک نصاب آماتور بسپاریم، ممکن است در اثر اشتباه موجب آسیب رساندن به دستگاه و خسارت احتمالی شود.

در نظر داشته باشید هیچ گاه به یک نصاب آزاد کار را نسپارید چرا که ممکن است حتی از سیستم شما سوءاستفاده شود.

برای پیشگیری از خسارت بهتر است از یک تیم حرفه ایی شناخته شده کمک بگیرید اگر خواهان نصب دزدگیر اماکن در چالوس، نوشهر، چمستان، نمک آبرود، متل قو، کلارآباد، عباس آباد، نشتارود، تنکابن، کلاردشت، مرزن آباد، کجور، رويان، نور، سرخرود، محمود آباد، هچيرود هستید، میتوانید از تیم حرفه ایی نصب فرابین گستر به آدرس FarabinGostar.ir کمک بگیرید.

0 دیدگاه

  پاسخ دهید

  جهت مشاوره رایگان با کارشناس فنی با شماره09190284281تماس بگیرید.
  شرکت فرابین گستر

  شرکت حفاظتی فرابین گستر با سابقه کاری چندین ساله خود در زمینه امنیت در غرب مازندران خدمات رسانی می کند فرابین گستر نمایندگی رسمی دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن و جک درب اتوماتیک می باشد.

  تماس با فرابین گستر
  • آدرس دفتر:نوشهر- فردوسی - ساختمان البرز - ط دوم
  • شماره همراه:09190284281