دوربین مداربسته

خرید دوربین مداربسته

خدمات نمایندگی دوربین مداربسته در فرابین گستر :

موسسه حفاظتی فرابین گستر با ارائه خدمات زیر کنار شماست تا با خاطری آسوده از امنیت و آرامش خود و خانواده تان لذت ببرید:

* مشاوره رایگان و تخصصی از مرحله آغاز خرید تا پایان کار
* نصب و راه اندازی دوربین مداربسته توسط نصاب های کارآزموده بصورت کاملا اصولی و با دقت و ظرافت بالا.
* همکاران ما در فرابین گستر، انتقال تصاویر بر روی تبلت، تلفن همراه و کامپیوتر را برای شما انجام می دهند تا بتوانید از راه دور نیز نظارتی دقیق بر مکان مورد نظرتان داشته باشید.
* کلیه قطعات و لوازم جانبی مورد نیاز ،در هنگام اجرای پروژه در دسترس و قابل تامین می باشد.
* به منظور رفاه حال شما و جهت انتخاب آسانتر و درست تر، به همراهان گرامی پیش فاکتور با درج جزئیات کامل ارائه می شود.

* گارانتی کتبی تعویض قطعات و تجهیزات از دیگر خدمات فرابین گستر به شما می باشد.
* همکاران و تکنسین های ما با نصب اصولی و اجرای دقیق آن در کمترین زمان ممکن تا پایان کار کنار شما هستند. دقت در اجرای ظریف کار نیز از دیگر ویژگی های نصاب های فرابین گستر می باشد.
* فرابین گستر ضمن تامین تمامی تجهیزات و لوازم جانبی مربوط به دوربین مداربسته با فراهم کردن شرایط انتقال تصاویر به موبایل، تبلت یا کامپیوتر خانگی به شما کمک می کند تا در هر مکان و مسافتی که هستید بتوانید نظارتی کامل بر منزل یا محل کارتان داشته باشید.

همچنین می توانید از طریق شماره های مندرج در وبسایت با همکاران ما در شرکت فرابین گستر تماس بگیرید و پیش فاکتور را قبل از نهایی شدن خرید دریافت نمایید.

 

کیفیت تصاویر دوربین مداربسته :

کیفیت عالی و وضوح تصاویر حتی در تاریکترین ساعات شب با تکنولوژی به روز به کار رفته در دوربین های مداربسته فرابین گستر به راحتی امکانپذیر است. تشخیص دقیق چهره در شب نیز از دیگر مزایای دوربین مداربسته در فرابین گستر می باشد که به شما این امکان را می دهد که در تمامی ساعات شبانه روز دیدی روشن و شفاف از محیط زندگی و محل کار خود داشته باشید.

فروش دوربین مداربسته
دوربین مداربسته ی ضد رطوبت :

آگاهی به شرایط جوی هر منطقه نکته بسیار مهمی ست که در صورت عدم توجه به آن خسارات غیر قابل جبرانی به خریدار وارد می شود لذا فرابین گستر با شناخت کافی نسبت به میزان بارندگی های منطقه و شرجی بودن شهرهای تحت پوشش، دوربین هایی را انتخاب و معرفی می کند که با اقلیم و شرایط آب و هوایی شهرهای شمالی سازگار و در برابر رطوبت بسیار مقاوم و ضد زنگ باشند.

* قابلیت رویت و ضبط پلاک خودرو با دقت بسیار بالا حتی در روزهای بارانی و برفی نیز از دیگر مزایای دوربین مداربسته در فرابین گستر می باشد که به خاطر وجود سنسورهای هوشمند به کار رفته در این دوربین ها ممکن شده است.

قیمت دوربین مداربسته
قیمت دوربین مداربسته در فرابین با تهران برابر است ؟

ما همواره کوشیده ایم با حذف واسطه های بازار، قیمتی کاملا منصفانه را به شما خریدار گرامی اعلام نماییم که با لیست قیمت دوربین مداربسته شرکت های واردکننده آن در تهران برابر باشد . ازین رو می توانید در شمال کشور کالایی را خریداری نمایید که از لحاظ قیمت فرقی با تهران ندارد.

راه اندازی دوربین مداربسته
گارانتی دوربین مداربسته در فرابین گستر :

در فرابین گستر خرید و نصب و گارانتی در کنار هم انجام می شود و برای تضمین دوربین های خود منتظر شرکت اصلی واردکننده نمی ماند… بلکه به صورت مستقل متعهد به اجرای گارانتی دوربین و قطعات مربوطه خواهد بود… تکنسین های دوره دیده ما تا تحویل و راه اندازی کامل کنار شما خواهند بود و بعد از آن نیز با ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی بی قید و شرط تعویض دوربین و قطعات در محل مورد نظرتان ، مانند یک خانواده همراهی تان خواهند کرد تا از انتخاب خود لذت ببرید زیرا ما معتقدیم که فروش پایان کار نیست بلکه آغاز آن است…

ماندگاری تصاویر دوربین مداربسته چقدر است ؟

شاید نگران حذف تصاویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته منزل یا محل کارتان باشید… یا آنکه همیشه فرصت چک کردن آنی تصاویر را نداشته باشید… فرابین گستر دوربین مداربسته ای به شما معرفی می کند که قابلیت حفظ این تصاویر را داراست. میزان نگهداری تصاویر ضبط شده بین بیست روز تا چند ماه است تا شما بتوانید در هر زمان که می خواهید به تماشای آن بپردازید.

نصب دوربین مداربسته
انتقال تصاویر دوربین مداربسته :

انتقال تصویر ضبط شده توسط دوربین مداربسته به تمام دستگاههای هوشمند مورد نظر شما اعم از موبایل، کامپیوتر خانگی، لپ تاپ، تبلت و…. امکانپذیر است بنابراین می توانید با خیالی راحت حتی از دورترین فاصله ها نیز تصاویر ملک و منزلتان را به صورت دقیق و واضح مشاهده نمایید و بدون حضور فیزیکی نظارتی کامل بر محل زندگی یا کارتان داشته باشید.

شماره های مندرج در وبسایت راه ارتباط فرابین گستر با شما همراه گرامی است تا بتوانید از خدمات رایگان مشاوره در تمامی مراحل خرید ، نصب و راه اندازی بهره مند شوید.

جهت مشاوره رایگان با کارشناس فنی با شماره09190284281تماس بگیرید.
شرکت فرابین گستر

شرکت حفاظتی فرابین گستر با سابقه کاری چندین ساله خود در زمینه امنیت در غرب مازندران خدمات رسانی می کند فرابین گستر نمایندگی رسمی دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن و جک درب اتوماتیک می باشد.

تماس با فرابین گستر
  • آدرس دفتر:نوشهر- فردوسی - ساختمان البرز - ط دوم
  • شماره همراه:09190284281